خاطرات ما

سلام

هنوز که هنوزه سرم شلوغه و فرصتی برای آپ کردن پیدا نمیکنم و نمیدونم چرا دیگه دلم نمیخواد روزانه هام رو بنویسم. آخه من این وبلاگ رو به امید نوشتن برای نی‌نی باز کرده بودم که خوب تا حالا خدا نخواسته و منم دیگه راضیم به رضای خودش. بنابراین موضوعاتی که برام مهمه و جالب میام اینجا مینویسم. شایدم هر روز یک پیام روز براتون گذاشتم شاید به دردتون بخوره. ولی به وبلاگهای همتون سر میزنم. اگه کامنت نمیزارم شما به بزرگی خودتون ببخشید بعضی اوقات واقعاً سرم شلوغه و درگیر کارم. اگه زیاد ننوشتم فراموشم نکنیدها.

زندگی همچنان در گذر است و خدا رو شکر به خوبی سپری میشه و منم سعی میکنم از زندگیم لذت ببرم.

همسری سورپرایزم کرده و زحمت کشیده و یک لپ*تاپ برام گرفته اونم آخرین مدل با W*i*n*d*o*w*s 7. خلاصه دارم کلی با لپ*تاپم کیف میکنم. همسری مهربونم دستت درد نکنه.

راستی گوشیمو فروختم چون سری جدید این گوشیها Tv*OUT نداشت و حالم گرفته شد و حالا دوباره می خوام یکی دیگه بخرم نمیدونم دوباره از همونها با Tv*OUT بگیرم یا یک گوشی دیگه با همون امکانات اگه ایده‌ای دارین راهنمائیم کنید.

همتون رو دوست دارم.ماچقلب

پیام روز:

عمل من باید با موقعیتم هماهنگ باشد. گاهی هم نباید به هیچ اقدامی دست بزنم. باید بگذارم وقایع به خودی خود سلسله مراتب را طی کند. این بهترین تصمیم است.

 

 

نوشته شده در یکشنبه ٢٤ آبان ۱۳۸۸ساعت ٢:۱۸ ‎ب.ظ توسط مریسام نظرات () |