یادی از دوستان

سلام به همه دوستای عزیزم و ممنون که همیشه به یادم هستین. باور کنید منم به یاد  همتون هستم و وب  همتون رو می خونم و اگه کامنت نمیزارم یا وقت ندارم یا تنبلی می کنم. به بزرگی خودتون منو ببخشید.

من و همسری هم در حال گذران زندگی هستیم که خلاصه میشه در کار و مهمونی و گردش و تفریح و خدا رو شکر همه چی خوب و روبراهه و زندگی بر وفق مرادمونه.

بچه ها کسی می دونه چرا وب آرام (خاطرات در گوشی من) باز نمیشه؟؟ آرام عزیز اگه به اینجا سرزدی بدون که دائم به وبت سر می زنم ولی نمی تونم وارد وبت بشم همه رو هم که رمزی می نویسی نمیشه حداقل از گوگل ریدر بخونم.

دست بوس همه دوستای خوب هستم.

/ 24 نظر / 83 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفر

سال نو مبارک دوست جونم انشاله سال خوبی و پر بار و پربرکت همراه با سلامتی و دلخوشی رو پیش رو داشته باشی [گل] [بوسه]

ronali

عیدت مبارک مریسااااااام..خوبی؟

پینه دوز

سال نو مبارک یه سری بزن به وبت حد اقل

صبورا

سلام مریسام جون خوبین شما؟ سال نو مبارک

مامی مریم

مریسام عزیز سال نوت مبارک خیلی وقتا از ذهنم میگذری و دعایی میکنم برات اگه قابل باشم تو رو خدا اگه خبر خوبی شد منو بیخبر نذار

darya

مریسام جون چرا دیگه نمینویسی:(

نیلوفر

دوست عزیزم که نزدیک به 1 ساله که ننوشتی خواستم بگم در تمام وقتهایی که در ماه رمضان دعا کردم یادت بودم [ماچ]

مینا

مریسام دلم برات تنگ شده برای همه اون روزهایی که تو وبلاگت جا گذاشتی برای همه اونروزهایی که بزرگ شدی یادته فوق قبول شدی؟ یادته راننده شدی؟ می بینی چقدر رزوهای عمرمون زود می گذره البته اون خاطرات تلختم یادمه امروز دوباره از خودم و خدا می پرسم پس سهم ما از این دنیا چی بوده و هست... دوستم دلم میخواد یه روزی بیام ببینم با خط درشت از رسیدن ارزوت نوشتی همیشه به یادتم ممنونم که بهم سرزدی[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

شيرين

به يادت هستم،كجايي