آخر هفته

چهارشنبه صبح بعد از اداره که رفتم خونه تصمیم گرفتم که برای خودم شام درست کنم چون سه شنبه شب به دلیل درست نکردن شام از گرسنگی داشتم تلف می‌شدم.نیشخند بنابراین تصمیم گرفتم ماکارانی درست کنم و وسائل رو آماده کردم و مشغول شدم همسری هم زود اومد و کمی از شام من هم خورد و تی وی دیدیم و خوابیدیم.

پنجشنبه صبح زود از خواب بیدار شدم چون ناهار ولیمه یکی از اقوام بود که از مکه اومده بنابراین باید تا ساعت 11:30 آماده میشدم همسری هم رفت سر کار و من و مامانم هم رفتیم مهمونی و خیلی هم خوش گذشت و ساعت 4 اومدم خونه به همسری زنگ زدم و گفت شب دیر میاد و منم رفتم پیش مامانم و یکسری کارهای خیاطی داشتم بردم مامان برام انجام بده. مامان جونم دستت درد نکنه.

جمعه هم همسری مهربون صبح زود رفت و نانان بربری گرفت و یک صبحانه حسابی خوردیم و منم مشغول تمیز کردن خونه شدم بعدشم استراحت و تی وی و همسری گفت بریم بیرون یک دور بزنیم که اینجانب اصلاً حس نداشت و به دلایلی دپرس بود و قبول نکردنیشخند.

راستی از GO Duseter هم استفاده کردم وسیله خوب و راحتیه مخصوصاً برای تمیز کردن داخل بوفه و لوسترها و بالای تابلوها. البته من تصمیم گرفتم به ازای هر دوبار استفاده از این وسیله یکبار هم به روش قبل گردگیری کنم که به دلم بشینه چون دستمال نمدار یک چیز دیگه هستشلبخند.

روشن جونم ممنون از پیشنهادت برای سالاد فکر خیلی خوبیه حتماً انجامش میدمقلبماچ.

/ 34 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مادونفر

ایشالله همیشه به خوشی...همه چیز خوب پیش میره ایشالله؟!؟! [لبخند]

لیلا

مریسام جونم! ایشالله سال بعد این موقع تو جشن نین ینهای مصلا شرکت کنی! منم میرم داستر میخرم حالا که اینطوریه![زبان]

آزاده

سلااااااااااااام عزیزم عزیزم سلام دوست دارم عاشقتم والسلامممممم خیلی با معرفتی ممنون از اس ام اس هات نوش جونت شام و صبحانه مفصل [ماچ]

ملودی

اره واقعا منم هر وقت عذا درست نمیکنم و با خودم میگم یه چیز حاضری میخوریم اخر شب از گشنگی تلف میشم واسه همینم اگه ادم عذا درست کنه راحتتره و تازه کمترم چاق میشه چون وقتی ادم گشنش یه عالمه تنقلات میخوره که هم کالری بیشتری داره هم ادمو درست حسابی سیر نمیکنه

عسل

روزگار بر وفقه مراده. خدا رو شکر

تمشکی

خبری از نی نی شد مریسام جون؟

زهرا

روز عاشورا موقع عزاداریها خیلی به یادت بودم امیدوارم اونچه که از خدا میخواهی حتماحتما" بهت بده آمین[گل]

فائزه

وای خوش به حال حال پزوندن و رفت و رو داری من که اینقده تنبل شدم بیچاره همسری[خجالت][خجالت][ماچ]