من برگشتم.

سلام دوستای خوب و مهربونم. عیدتون مبارک و نماز روزه هاتون قبول درگاه حق تعالی.قلببغل

سفر ما به سمت رامسر از چهارشنبه بعداز ظهر شروع شد و دیروز هم از جاده دیزین برگشتیم که خیلی به نفعمون شد چون ما سمت شرق زندگی می کنیم و تقریباً 70 کیلومتر نزدیکتر بود و جاده هم بسیار زیبا و قشنگ بود فقط چندین پیچ حسابی داشت که خوب به نزدیکی راه و زیبایی جاده می‌ارزه و تصمیم گرفتیم که دیگه همیشه در صورت خوب بودن آب و هوا از این جاده تردد کنیم. جای همگی خالی خیلی خوش گذشت دریا و کوه و جنگل و ... . تازه کلی هم کمک مامان کردیم و یک ویلاتکونی حسابی هم انجام دادیم و روز آخر همه جا برق میزد و خیلی دلمون می خواست بازم بمونیم ولی خوب من مرخصی نداشتم و مجبور به بازگشت بودیم. واقعاً تجدید قوایی شد. حالا برم به کارام برسم.

پیام روز:

قلب شاکر من همیشه به انرژی‌های خلاق کائنات نزدیک است. خدایا شکر که: بر سر من چتر امنیت گسترانده‌ای. خدایا شکر که: وقتی از تو کمک می خواهم جوابم را می‌دهی.

/ 33 نظر / 58 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیه

مریسام عزیز یه نظر خواهی تو وبلاگم گذاشتم دوست دارم نظرتو بدونم بهم سر بزن

عسل

سلام عزیزم من بعد از چند وقت اومدم .... خیلی خوشحالم میکنی که همیشه وقتی آپ میکنم میای و بهم سر میزنی خواهشا سر نزدن منو دلیل ناسپاسی و بی وفایی ندونی . به خدا بی کامپیوتر بودیم این چند وقت منم گهگداری از تو کافی نت میاومدم فقط آپ میکردم و گاهی هم به شما ها سر میزدم راستی یادم نره که بهت بگم شب احیا برات دعا کردم یدفعه اومدی تو ذهنم بوس بوس

دلی

عزیزم همیشه به گردش خوش باشید

مجی

خدا رو شکر عزیزم / مسافرت خیلی خوبه

شیوا

سلام مریسام جون خوشحالم که سفر خوب و خوشی داشتی و کلی لذت بردی . ما هم رفتیم سفر و امروز برگشتم سر کار . سعی می کنم خاطرات سفرمون رو بنویسم . همیشه شاد و با نشاط باشی .

مریسام جان راستی دکتر رفته چه طوری بود

داستان زندگی خانم آ(این داستان واقعیست)

سلام مریسام جان... ممنون گلم از حضور گرمت.. عزیزم تونستی حتما یه بار آبگرم رو برو...من خوشم اومد....انشالله شما هم خوشت بیاد...سعی کن ساعت خلوتی رو برای رفتن انتخاب کنی... اگر رفتی بهت حسابی خوش بگذره عزییییزم... بووووووووووس