آخر هفته + بعداً نوشت

پنجشنبه به تمیز کردن خونه مشغول بودم که مامانم تماس گرفت و گفت ناهار برم پیشش اول قبول نکردم آخه بنده خدا بعد از ظهر با بابام راهی شمال بودند. خلاصه بعد از تمیز کردن خونه رفتم خونه مامانم و بعد ناهار برگشتم و کمی استراحت کردم تا عصری که همسری اومد خونه. مشغول جابجا کردن خریدهای همسری بودم که زنگ زدن، دیدم مادرشوهر جون بودن، درب را باز کردم و کلی ذوق کردیم و من مشغول آماده کردن شام شدم و با همسری و مادر شوهری کلی در مورد همه کس و همه چیز حرف زدیم. بعد شام هم فیلم سنتوری رو گذاشتیم تا مادر شوهری ببینن و بعدشم شب بخیر و خوابخواب.

جمعه هم بعد از خوردن صبحانه هر چی اصرار کردیم مادر شوهری بمونن نموندن و رفتند و من و همسری هم تنها کاری که می‌تونستیم بکنیم فیلم دیدن بود و بعد از صرف ناهار کمی استراحت کردیم و عصر هم باز فیلم دیدیم و شب هم چون ناهار دیر خورده بودیم شام نخوردیم و خوابیدیمخواب.

از مراسم ویندوز ریزون بگم که به خیر و خوشی ویندوز ریخته شده و الآن هم laptop را با خودم آوردم تا مراسم update کنون را انجام بدهماز خود راضی.

در مورد دکتر هم دیروز عصر با همسری به شور نشستیم و سه انتخاب پیش رو داریم بعد از تماس امروز من با دکتر غایب (در صورتیکه بازم ایشون غایب باشند):

1- وقت گرفتن از آن دکتر معروف (که البته معلوم نیست که کی وقت بده)

2- انجام IUI زیر نظر پزشکی که نه ماه پیش پیشش میرفتم.

3- مراجعه به بیمارستان صارم.

لازم به ذکر است که همسری با گزینه 2 موافق تر است. (شایدم استخاره کنم)

منتظر نظرات شما عزیزان هستم.

 بعداً نوشت: طی تماس تلفنی با دکترم ایشان از مسافرت برگشته‌اند و برای سه‌شنبه همین هفته به من وقت دادند.

برایم دعا کنید.قلب

/ 47 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان منتظر

ایشااله نتیجه میگیری دست خدا بهمراهت[قلب]

ندا

يعني امروز وقت داري.ما رو بي خبر نزار[ماچ]

دلی

ایشالله که هیچ مشکلی نداری و بزودی صاحب یک نی نی خوشگل مامانی میشوید مواظب خودت باش و اصلا نگرانی به خودت راه نده [قلب][ماچ]

زهرا

امیدوارم هر تصمیمی میگیری موفق باشی عزیزم[قلب][گل]

زهرا

امیدوارم هر تصمیمی میگیری موفق باشی عزیزم[قلب][گل]

زهرا

امیدوارم هر تصمیمی میگیری موفق باشی عزیزم[قلب][گل]

رها

سلام عزیزم ایشالله این دفعه موفق بشی [قلب][گل]

بلفي

امیدوارم همه چیز برات به خوبی یش بره.[گل]

هلن

سلاااااااااام مریسام جون خوبی؟ آخی نمیدونم راستش دلیل اصلی چیه که میخوای بری دکتر آخه من زیاد با آرشیوت آشنایی ندارن میدونی که تازه اومدم اما امیدوام هرچی هست به خوبی پیش بره و موفق باشی برات حتما دعا میکنم راستی آپم هااااااااا[گل]