اسفند نامه

سلام دوستای خوب و مهربونم اگر بدونین چقدر دلم براتون تنگ شده الآن که دارم دوباره می نویسم اشک تو چشمام جمع شده واقعاً دل تنگ همتونم دل تنگ سالهای پیش که همه با هم حرف می زدیم و خوش می گذروندیم با اینکه وبلاگ همتون رو می خوندم ولی چون خودم نبودم کلی دلتنگتون شدم. همتون رو خیلی دوست دارم و از همه دوستان که چه خصوصی و چه عمومی برام کامنت گذاشتن و جویای احوالم بودن خیلی خیلی تشکر می کنم.

خوب بالاخره ماه آخر سال 88 هم فرا رسید و می بینم همه در تب و تاب عید و خونه تکونی و خرید و ... هستین. همگی خسته نباشین دوستای خوبم.

منم خوبم و کماکان مشغول کار و زندگی و گذر ایام ... .

منم کم کم کارهای عید رو شروع کردم تعدادی از کابینتهای آشپزخونه رو تمیز کردم. کمد رختخوابها رو مرتب کردم و برای پذیرایی پرده سفارش دادم و آماده هستش که پنجشنبه و جمعه انشاالله با همسری خونه رو حسابی تمیز کنیم و پرده ها رو نصب نمائیم.

خرید عید رو هم کمابیش با همسری انجام دادیم. چندین ساله من و همسری در روزهای عید اگه تهران باشیم یک سری به بازار بزرگ میزنیم و چون در اون موقع بسیار خلوته و میشه راحت خرید کرد و مغازه دارها هم حسابی منت آدم رو میکشن حسابی خرید می‌کنیم و من کلی کیف می کنم.

ماه اسفند برای من پر از خاطره و سالگرده که عبارتند از: 5 اسفند سالگرد نامزدی(دهمین سال) - 21 اسفند سالگرد ازدواج (نهمین سال) - 26 اسفند سالگرد عقد (دهمین سال) باورم نمیشه که یک دهه هست که با همسری آسنا سدم انگار همین دیروز بود خدایا چه زود گذشت. خدا جون ممنونتم که زندگی خوب و قشنگی دارم. امسال قصد دارم برای سه سالگرد کادهای جداگانه برای همسری بگیرم که برای سالگرد نامزدی یک ست اصلاح Gillet گرفتم و همسری هم برام یک شلوار جین سرمه ای بسیار شیک گرفته. حالا میام و بقیه کادوها رو هم میگم.

از 13 بهمن دیدم نسبت به زندگی خیلی عوض شده حالا شاید بعداً اومدم و بیشتر توضیح دادم. خدایا خیلی ممنونم ازت به خاطر آرامشم.

پیام روز:

امروز من فرد متعالی و بی همتا هستم. خدایا! به من قدرتی بده تا در مواجهه با موارد منفی، ایمانم متزلزل نگردد و به تو وفادار باشم. 

/ 54 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منتظر

خوشحالم که برگشتی

ليلا

مریسام جونم همه خوشحالم که خوبی عزیزم منم خیلی یاد اون موقع های وبلاگستان میفتم و دلم تنگ میشه راستی: 5 اسفند سالگرد نامزدیتون(دهمین سالگرد) 21 اسفند سالگرد ازدواجتون (نهمین سالگرد) 26 اسفند سالگرد عقدتون (دهمین سالگرد) مبارک عزیزم [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ] همیشه شاد و پیروز باشی مهربون[ماچ]

هستی

مریسام گلم ممنون که همیشه به من سر میزنی.[ماچ] همه سالگردهای اسفندیت مبارکهههههه گلم. خیلی خوشحالم دوباره برگشتی. امیدوارم سالیان سال در کنار همسرت با خوبی و خوشبختی و سلامتی زندگی کنی. همیشه به فکرت هستم و اگه قابل باشم برات دعا میکنم. امیدوارم سال 89 برات خوش یمن باشه و بهترین خبری رو که منتظریم بهمون بدی. [قلب][قلب]

لیلا

سلاااااااااااااااااااااام عزیزم خدارو شکر برگشتی همیشه بهت سر میزنم عزیزم لینک منو اصلاح نکردی هااااااااااااااااااااااا

حاج خانوم

برای من هم دعا کن بعضی چیزا رو فراموش کنم و دیدم به زندگی عوض شه.

الهام- ما سه نفر

چه جالب همه مناسبتهاتون تو ماه اسفنده... همیشه شاد باشی

مارال

سلام . دفعه دومه میام اینجا . دفعه اول که اومدم با تعجب نگاه کردم و گفتم من که اینا رو ننوشته بودم !!! فکر کردم وبلاگ خودمه !!! آخه قالب کمی هست و همه ندارنش اما خدائیش خیلی خوشگله نه ؟ سالگردهات مبارک

مامان تاتمه

به به پشت سر گذاشتن اولین دهه از زندگیتون مبارک[ماچ]