ادامه ماجراهای برادرم

بسیاری از دوستای مهربون وبلاگی پیگیر جریان برادرم بودند. برای همین این پست روبه برادرم اختصاص دادم.

این چند وقت مزاحمتهای تلفنی خانواده همسر برادرم به خانه های فامیل ادامه داشت و یکبار هم شب وقتی که برادرم داشته پیاده به خونه میومده دو نفر با موتور با برادرم درگیر میشوند و خدا رو شکر به خیر گذشت. یکبار هم با کلک برادرم روکشوندند کلانتری و دستبند بهش زدند و همسرش و مادر همسرش ازش فیلم میکرفتند و کلی جلوی کلانتری مادر و دختر و پدر شلوغ بازی درآورده بودند که همه به برادرم گفته بودند اینا دیگه چه خانواده ای هستند؟؟؟؟!!!!! و خلاصه برادرم تبرعه شده بوده واونها هم حسابی عصبانی شده بودند.

دیروز تاریخ شکایت برادر همسرم در مورد بردن جهیزیه بود و برادرمبه اتفاق همسری من و پدرم رفتند و قاضی ازبرادرم پرسیده بود که اگر در مورد بردن جهیزیه شکایتی نداری رضایت بده که خانواده همسرت بروند پولی رو که برای بردن جهیزیه به حساب ریختند بگیرند و برادرم همدر جواب گفته نه شکایتی ندارم هرجند که اگه ایشون یک دست استکان آورده بود الآن 5 دست برده ولی وسایل وقتی یک زندگی داره بهم میخوره جه فایده و ارزشی داره؟؟؟؟!!!!! این وسایل وقتی ارزش داشت کههمسرم هم بود و امضا کرده بود و قاضی هم کلی از رفتار برادرم خوشش اومده بوده. امروز هم دادگاه به اجرا گذاشتنن مهرش بود که باید خانواده همسر برادرم پول به حساب میریختند حدود دومیلیون تا دادگاه تشکیل شه که نریخته بودند و دادگاه تشکیل نشده بوده و برادرم هم به قاضی گفته بوده مهر دینه و من باید بدم ولی یکجا نمیتونم باید تقسیط بشه و همسر برادرم هم که اینو شنیده دائم در حال زنگ زدن به برادرم هست (با داد و بیداد نه با خوبی و زبان خوش)که بیا صحبت کنیم و برادرم هم که خوب میشناسشون و میگه اینا همش نقشه هست، میگه حرفی داری با بزرگتر فامیلت غیر از پدر و مادرت باید بیایید و با کارهایی که کردی من حرفی با تو ندارم.

خلاصه دعا کنید این ماجرا ختم به خیر بشه مادر و پدرم واقعاً داغون شدند سر این ماجرا. ولی من خدا رو شکر میکنم همسر برادرم زود خودش رونشون داد. یکسری کارها رونمی تونم و روم نمیشه بگم واقعاً شر هستند.خدا رو شکر که بچه ندارند.

با این حرفها ولی خدایا اگه راهی هست همسر برادرم سر عقل بیاد و یک زندگی خوب با هم داشته باشند و بدون مشکل، مهر همسر برادرم رو دوباره به دل برادرم و مهر برادرم رو دوباره به دل همسرش بنداز و کاری کن ما هم که خانواده درجه یک هستیم همه چیز رو فراموش کنیم.

خدایا میدونم که همیشه بهترین رو رقم میزنی این بار هم برامون بهترین رورقم بزن. آمین....فرشتهفرشتهفرشتهفرشتهفرشته

/ 38 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

[سبز]عزیزم هر چند فکر نمیکنم این خانواده قابل هدایت باشن اما باز هم از خدا میخوام که هدایتشون کنه .. به هر حال باید خدا رو شکر کرد که بچه ندارن[لبخند]

رونالی

سلام بیااااااااااااااااااا

راضیه

ایشالله هرچه زودتر مشکل حل شه عکس گذاشتم زودتر بیا احوالات خودت چطوره خانم داداشت دردش چیه

ساناز

سلام عزيزم نگو تو رو خدا..بهتر كه تموم بشه...دختره واقعا ديوونه اس... عزيزم اينو از كجا پيداش كردين؟؟؟ [عصبانی][عصبانی]

مامان نازگل

[لبخند][قلب][گل]

بارانه

مرسام جون داداشت با این خانم قبلا هم مشکل داشتند یا بعد از فوت فامیلشون که یه دفعه نوشته بودی اینجوری رابطشون به هم خورد؟

عسل

وای اینا دیگه کین بابا؟ عجب ادمایی پیدا میشن[تعجب] ایشالله هر چی خیره پیش بیاد

آزاده

مریسام چرا آپ نمیکنی

وفا(ترنم عاشقی)

ایشالا که هر چی خیره پیش بیاد اما با این اوصاف بعید میدونم دعاهایی که از قلب مهربونت بر میاد بر آورده بشه[ناراحت]