آخر هفته

پنجشنبه صبح زودتر از همسری از خواب بیدار شدم و صبحانه را آماده کردم. بعد صرف صبحانه همسری رفت سر کار و من هم که اصلاً حال و حوصله امور کوزتی را نداشتم رفتم خونه مامانم و تا شب که همسری اومد اونجا بودم و بعد از صرف شام با همسری رفتیم خانه.

جمعه تا ساعت 10 خواب بودیم و به زور همسری از خواب بیدار شدم و صبحانه خوردیم و من هم مشغول نظافت و امور خانه داری شدم و همه جا رو برق انداختم و همسری هم مشغول فیلم دیدن. خلاصه مامان جون قلبزحمت کشیدن و ناهار هم برامون فرستادن و بعد صرف ناهار با همسری فیلم توفیق اجباری را دیدیم و عصری مادرشوهر جون از باغشون برایمان آلبالو آوردند و من هم آلبالوها رو به همراه دو شلوار همسری بردم خونه مامانم و با هم دم‌های آلبالو رو گرفتیم و قرار شد همه‌اش را در سرکه ریخته و ترشی آلبالو درست کنیم و بعد از اینکه مامان نازنینم پاچه‌های شلوارهای همسری را هم درست کردند به خانه مراجعت کرده و باز یک فیلم وحشتناکسبز با همسری دیدیم و سپس با هم شام درست کرده نوش جان نموده و من شب بخیر گفته و خوابیدم و همسر ی همچنان فیلم می‌دید.

خوب به سلامتی فصل تابستون هم شروع شده و امیدوارم آغاز فصل جدید و تغییر و تحول فصلی باعث تغییر و تحول خوب در زندگی هممون باشهلبخندفرشته.

/ 44 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

اميدوارم تابستون خوبي رو داشته باشي عزيزم [قلب] توفيق اجباري خوب بود ؟[نیشخند]

نازبانو

سلام عزیزم! خدا کنه برای همه فصل خوبی باشه. ترشی آلبالو هم خیلی عالیه. موقع خوردن جای ما رو هم خالی کن!

صبورا

به به میبینم که حسابی بهتون خوش گذشته همیشه به شادی تو جمع خانواده خانومی گل منم امیدوارم تابستون به شما خوش بگذره[ماچ]

نانازی

منم توفیق اجباری رو تا حالا 2 بار دیدم خیلی قشنگه[گل]

سیندخت

وای آلبالو...میوه ای که من عاشقشم...من اگه جای تو بودم اول یه عالمشو می خوردم بعدش یه مقدارشو می ذاشتم برای چای آلبالو...بعدترش مقدار وسیعیشو می ذاشتم تو فریزر...وای که وقتی فصل آلبالو تموم شه چه حالی می ده از فریزر در بیاری بخوری!!![زبان]

آشیانه سبز ما

عزیزم سر میزنم همه رو هم می خونم اما چون یه کم کارام زیاده برق هم تند تند میره یادم میره برا بعضی ها پیام بزارم[خجالت] تقریبا هرروز ما اینجا بی برقی می کشیم[ناراحت]

همدل

سلام مریسام جون وااااای چقدر هوس ترشی آلبول کردم[نیشخند] امیدوارم تابستو برا تو هم خوب و پربار باشه

ری را

هر چی خواست خدا باشه . هر چه از دوست رسد نیکوست .

روشن

مریسام جونم چقدر فیلم دیدین آفرین چه خانوم کدبانویی من خیلی ترشی آلبالو دوست دارم[قلب]

مليكا

به به چه مادران خوبي، مادر شوهر و مادر خود انسان ترشي هم واااااااااااي خوشمزه است؟ من نخوردم تاكنون ونديدم حتي